Fizjoterapeuta

Fizjoterapeuta - Kraków

Dobry fizjoterapeuta to osoba wykształcona, świetnie znająca anatomię ludzkiego ciała, taka, która nie tylko posiada wiedzę w zakresie funkcjonowania kości, stawów i mięśni, ale też posiada wieloletnią praktykę. Najlepszym wyznacznikiem są opinie pacjentów – ich zadowolenie daje świadectwo pracy fizjoterapeuty.
 
Gabinet rehabilitacji i masażu Fizjoekspert, Marcin Potakiewicz – fizjoterapeuta, Kraków, ul. Zarzecze 124 a. To adres, pod którym znajdą Państwo fachową i profesjonalną pomoc, szczególnie w zakresie rehabilitacji pourazowej. Gabinet znajduje się w Centrum Sportu Bronowianka. Lokalizacja w ośrodku sportowym nie jest przypadkowa. Fizjoterapia i sport są ściśle ze sobą związane i tylko razem przynoszą najlepsze rezultaty. Największym wyróżnikiem gabinetu Fizjoekspert jest indywidualne podejście do pacjenta. Przed zaproponowaniem jakiegokolwiek programu ćwiczeń czy zabiegów dodatkowych – np. masaży, szczegółowo zapoznajemy się z dokumentacją medyczną, historią przebytych chorób oraz urazów. Poznajemy się. Plan ćwiczeń opracowujemy wspólnie z pacjentem. Jeśli jakieś ćwiczenie jest trudne do wykonania, zmieniamy na inne, bardziej komfortowe. Zależy nam na tym, aby pacjent chętnie i regularnie wykonywał ćwiczenia. Tylko w ten sposób możemy osiągnąć zamierzone cele i razem powrócić do zdrowia. W przypadku osób niepełnosprawnych proponujemy wizyty domowe. Koszt wizyty to 150 zł.

Masaże i sport

Nasza oferta to masaże, rehabilitacja i sport. Zarówno w gabinecie na miejscu, jak i podczas wizyt domowych, wykonujemy masaże – klasyczne, relaksacyjne, lecznicze – i prowadzimy ćwiczenia rehabilitacyjne. Masaże, które są w naszej ofercie, mają przede wszystkim cel leczniczy – rozgrzewają lub uspokajają mięśnie i koją nerwy. Przyspieszają regenerację mięśni oraz zwiększają ich wydajność. Współpracujemy ze sportowcami – przeciwdziałamy kontuzjom, przygotowujemy mięśnie do treningu oraz pomagamy im odpocząć po zakończeniu wysiłku fizycznego. Prowadzimy także zajęcia z Pilatesu, dzięki którym możemy wzmocnić, rozciągnąć i zmobilizować poszczególne partie mięśni. Stale dokształcamy się i doskonalimy, aby być na bieżąco z wynikami najnowszych badań. Na naszej stronie znajdą Państwo szczegółowe informacje o odbytych przez nas szkoleniach i kursach.

Zapraszamy na pierwszą wizytę

Wizytę u naszego fizjoterapeuty – Kraków, ul. Zarzecze 124 a – można umówić on-line na naszej stronie. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Na pierwszą wizytę, prosimy zabrać aktualną dokumentację medyczną oraz wygodny strój. Po zapoznaniu się z historią przebytych chorób, fizjoterapeuta przystąpi do badania aktualnego stanu fizycznego, spróbuje zlokalizować przyczynę bólu i zaproponuje plan ćwiczeń.

Lokalizacja

Budynek, w którym mieści się gabinet Fizjoekspert, w całości przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych. Przed budynkiem, do Państwa dyspozycji są miejsca parkingowe. Na terenie obiektu znajdują się: hotel, restauracja, basen, sauna, siłownia, 2 hale sportowe oraz korty tenisowe.