Rehabilitacja domowa

Rehabilitacja domowa Kraków

Dla osób starszych oraz niepełnosprawnych świadczymy usługi z zakresu rehabilitacji domowej. Kraków i okolice – to obszar, w którym działamy. Koszt wizyty to 150 zł. W ramach wizyty domowej mogą Państwo liczyć na profesjonalną konsultację medyczną – zespół zatrudnionych u nas fizjoterapeutów to specjaliści, którzy ciągle podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w wielu kursach oraz konferencjach branżowych. Wizyty domowe, w przypadku osób z niepełnosprawnością ruchową to często najlepszy możliwy wybór. Rehabilitacja w warunkach domowych nie nadwyręża sił pacjenta, co więcej daje większy komfort ćwiczeń. Jest to bardzo ważne, szczególnie po wypadkach lub udarach, które często są traumą dla pacjenta. Poza trudnościami natury fizycznej, pacjent ma dużą blokadę psychiczną. Nasi fizjoterapeuci, chociaż nie mają kwalifikacji psychoterapeutycznych, dzięki umiejętnemu i przede wszystkim serdecznemu podejściu do pacjenta, potrafią przełamać niechęć i zaangażować pacjenta w ćwiczenia, dzięki czemu rehabilitacja daje szybsze i lepsze efekty.

Nasi fizjoterapeuci

Jednym z naszych fizjoterapeutów jest Marcin Potakiewicz, absolwent AWF w Krakowie na kierunku Fizjoterapia. Pan Marcin jest założycielem naszego gabinetu fizjoterapii Fizjoekspert. Specjalizuje się w rehabilitacji sportowców. Z własnego doświadczenia zna problemy, z jakimi spotykają się sportowcy – sam prywatnie uprawia bieganie oraz jazdę na rowerze. Ukończył wiele kursów, które podnoszą jego zawodowe kwalifikacje.

Kolejną osobą, która polecamy, jest Katarzyna Waszkiewicz – absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Pani Katarzyna również stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w szeregów specjalistycznych szkoleń. W pracy z pacjentem wykazuje się dużą cierpliwością i spokojem. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i we współpracy z nim tworzy plan rehabilitacji.

Wizyty domowe - Kraków

W ramach wizyt domowych wykonujemy masaże, pomagamy w pracy z bólem oraz prowadzimy terapię – ćwiczenia rehabilitacyjne. Są sytuacje, w których pacjent nie może samodzielnie dostać się do gabinetu. W tym wypadku jedynym słusznym rozwiązaniem jest rehabilitacja domowa. Kraków to na szczęście duże, dobrze skomunikowane miasto, w którym bez problemu można przedostać się z jednego punktu do drugiego. Zadzwoń lub napisz do nas i dowiedz się, jakie są najbliższe możliwe terminy wizyt domowych. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, a tym samym – szybszego powrotu do zdrowia. Tym, co nas wyróżnia to przede wszystkim indywidualne podejście do pacjenta. Szczegółowo sprawdzamy historię chorób pacjenta oraz przebytych urazów. Zważając na fizjonomię, wiek oraz wrażliwość pacjenta, planujemy takie ćwiczenia oraz zabiegi, które po pierwsze przyniosą ulgę i nie nadwyrężą mięśni, po drugie - stopniowo je wzmocnią, co zaowocuje dużymi postępami w możliwie najkrótszym czasie. Przed pierwszą wizytą prosimy o przygotowanie dokumentacji medycznej. Dopiero po zapoznaniu się z nią, fizjoterapeuta będzie mógł przejść do terapii.